Objev volání své duše

Modul 2

Červen 2020

Naučíme se, jak kultivovat bytí v přítomnosti při sexuálním sebevyjádření. Prozkoumáme jaké to je být současně ve vlastní síle a v citlivém, vnímavém spojení s partnerkou/milenkou.

Použijeme kmenové rituály a iniciace spolu s meditacemi staré Indie a Tibetu k objevení svého skutečného smyslu života na této planetě. Toto uvědomění je skutečným Zplnomocněním/posílením. Od tohoto okamžiku můžeme žít v pravdě a svobodě a objevovat kým doopravdy jsme. Staneme se upřímnými,, jasnými, přímými a pokornými. Můžeme nechat jít nefunkční přejaté návyky a přesvědčení .

Testosteron vede muže k orientaci na cíl, teritoriálnímu chování, soutěživosti, stejně jako k mužské síle a sexuální potenci. Naučíme se jak sílu testosteronu využít pro kreativní řešení konfliktů a zdravé vyjadřování soutěživosti v duchu vzájemného respektu.

Otevřeme se energii solar plexu, potřebné pro znovu nabytí schopnosti čelit a odolávat výzvám života a jeho protikladům. Díky tomu získáte přirozenou schopnost držet si prostor jak pro sebe, tak pro ostatní muže a ženy.

více info zde: https://www.facebook.com/events/2594596623949681/

Close Menu