Sexuální mistrovství

Modul 1

Březen 2020

V této části budeme prozkoumávat spojení se sexualitou, uzemnění, energii peněz a divokou nespoutanou erotickou část naší bytosti. Příroda dala nám mužům velmi mocnou sexuální energii. Mužský mozek bývá zaplavován hormony, které ho vybízí k pravidelnému sexuálnímu spojení a objevování pozice tzv. „alfa samec“.

Komu z nás ale bylo dáno opravdové vzdělání v umění erotiky? Naší nejživější energii není věnováno takřka žádné vzdělání. Tato nevědomost vyvolává v mužích pocity ztracenosti, zmatku a slabosti.

V průběhu tohoto modulu budeme používat tantrické a taoistické techniky dechu, pohybu a probouzení sexuální energie. Naučíme se jak ji vést vzhůru, abychom otevřeli energetický systém čaker a sílu Kundalini. Jakmile se Kundaliní probudí a čakrami proudí živoucí energie, prožijete opravdovou sexuální extázi. Stanete se multiorgasmickým mužem, který si umí hrát s vrcholy a údolími při milování trvajícím hodiny.

Budeme se také věnovat technikám, které pomáhají řešit sexuální a zdravotní problémy, jako je předčasná ejakulace, poruchy erekce a závislost na pornografii. Společná moudrost tantry a taoismu nabízí každému muži bez ohledu na věk a předchozí sexuální a životní zkušenosti mocné transformativní zdroje.

Více info zde: https://www.facebook.com/events/2557603731193647

Galerie z posledního výcviku

Close Menu