Modul 1 – Sexuální mistrovství (27 – 31 Březen 2019, Skalka)

Tak tohle byla opravdu jízda!

V neděli jsme dokončili 1. modul tréninku – Sexuální mistrovství – s nejúžasnějšíma chlapama na planetě!
Byli jsme spolu intenzivně po 4 dny od ranních do pozdních nočních hodin, odkrývali jsme vrstvy našich podmínění a postupně se muži otevírali jeden druhému, svým pocitům a mohlo přijít mnoho blahodárného léčení.

Poslední den jsme jako překvapení pro účastníky pozvali 31 nádherných Žen, které muže v záverečném překrásném rituálu iniciovali do tantry a posvátné sexuality. Když bylo oddělení rozpuštěno a všichni se mohli potkat, stali jsme se svědky nádherného léčení mezi ženstvím a mužstvím.

Tento trénink vytvořil nový a hluboký otisk, toho co znamená zdravé mužství a opravdová mužská síla, do vědomí celého kolektivu a do energetického systému každého z nás. Každý, kdo je alespoň trochu „na podobné vlně“, to mohl pocítit. Je to zakořeněno a zpečetěno, s respektem ke každé živé bytosti na této planetě.

Děkuji Kamil Chetan Aziz a Ma Prem Tanmaya za láskyplnou organizaci a Děkuji Lucie Chaya Chvojková, že zorganizovala a dokázala zajistit, že na poslední den přijelo 31 žen z blízkých i těch nejvzdálenějších koutů ČR a SR, které vyslyšely volání mužů po podpoře na jejich cestě k probuzení.

Swami Anahata

Další modul začíná za dva měsíce. Jsi připraven?
https://www.probuzenemuzstvi.cz/moduly/2-objev-volani-sve-duse/
https://www.facebook.com/events/798234587182488/

Pár momentek…

Close Menu